| Nie będzie pensji dla byłych posłów |
| 21.01.2008. | |
|
Nie będzie ekstra pensji dla byłych posłów i dodatkowych emerytur dla nich. Politycy największych polskich partii zgodnie uznali, że to zły pomysł - donosi "Fakt". |
| « poprzedni artykuł | następny artykuł » |
|---|


