| Sejm: Od 2012 r. rejestracja spółki z o.o. przez internet |
| 25.02.2011. | |
|
Od 1 stycznia 2012 r. spółkę z o.o. z będzie można zarejestrować przez internet - przewiduje uchwalona w piątek przez Sejm nowelizacja kodeksów: spółek handlowych i cywilnego oraz ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS). |
| « poprzedni artykuł | następny artykuł » |
|---|


