| Biskupin: tramwaj wypadł z torów na moście |
| 21.01.2008. | |
|
Na moście Zwierzynieckim tramwaj linii nr 9 wyskoczył z szyn o godz. 9.10.- Prawdopodobnie dlatego, że zwrotnica była zanieczyszczona odłamkami asfaltu - powiedział nam dyżurny MPK. |
| « poprzedni artykuł | następny artykuł » |
|---|


