| Minister zdrowia Ewa Kopacz chce oddłużać szpitale przez emisję obligacji |
| 12.01.2008. | |
|
Minister zdrowia Ewa Kopacz chce oddłużyć szpitale. Od kilku dni omawia to z ministrem finansów Jackiem Rostowskim - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza". |
| « poprzedni artykuł | następny artykuł » |
|---|






